Caut scripter!
#1

Salut, de ceva vreme m-am gandit sa imi deschid un server de samp (rpg), m-ar interesa o persoana care are experienta in scripting, si nu numai in scripting si la userpannel etc.. este vorba despre un proiect cu un gm de la 0, da bineinteles ofer salar lunar pentru servicile prestate, daca sunt doritori astept mesaje in privat. (caut o persoana matura cu care pot realiza ceva nu copii). Multumesc!
Reply
#2

Quote:
Originally Posted by DaViD97
View Post
Salut, de ceva vreme m-am gandit sa imi deschid un server de samp (rpg), m-ar interesa o persoana care are experienta in scripting, si nu numai in scripting si la userpannel etc.. este vorba despre un proiect cu un gm de la 0, da bineinteles ofer salar lunar pentru servicile prestate, daca sunt doritori astept mesaje in privat. (caut o persoana matura cu care pot realiza ceva nu copii). Multumesc!
Frumoasa postare, ai uitat o virgula si te pot ajuta. Nu ma pricep prea bine in HTML si PHP pt panel, dar te ajut in gm. PM
Reply
#3

Scripter am gasit, caut acum si pe cineva pentru mapping, (platesc) astept pm urgent!
Reply
#4

Aici te pot ajuta eu, nu neaparat pe bani , depinde ce vrei si cat imi ia
Reply
#5

Caut scripter in continuare!
Reply
#6

Salar oferit?
Reply
#7

Te pot ajuta eu ca scripter, lasa-mi un id de contact, fb, skype, discord, ts, orice astept pm
Reply
#8

Pentru mapping te pot ajuta eu,astept pm cu link pentru fb sau numar wapp
Reply
#9

Salut, asi vrea eu sa ma alatur, ma pricep la: Scripting, mapper, php, html
70% din ce trebuie la un server cu succes, 30% fonduri si implicare

PM ME CU FB SAU CEVA PRIN CARE PUTEM COMUNICA.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)