anticheat
#1

Salut, am o problema pe server. Imi intra jucatori cu hack (k-project) si tot distrug masini apasa F3 si automat la vehiculul in care se afla ii seteaza Hp 50.0 insa nu stiu cum fac asta, mi-ar prinde bine niste idei din partea voastra.

Cine are o idee despre cum sa fac un mic warning sa detecteze acest cheat sa fie trimis la admini, as fi recunoscator.
Reply
#2

Revin cu edit, nu pot acum.
Reply
#3

poftim, sper sa iti fie de folos - https://sampforum.blast.hk/showthread.php?tid=579963
Reply
#4

@webby si cum se baga in gamemode ? Sau etc ?
Ca nu merge nici pe filterscript.
Reply
#5

@DeNNNys acela este un include , il pui la inceputul gm-ului cu #include <ce-o fi> , si apelezi functiile de acolo
Reply
#6

Am mai incercat sa iau acel include, insa imi da urmatoarele errori
Код:
\pawno\include\nex-ac.inc(228) : warning 202: number of arguments does not match definition
\pawno\include\nex-ac.inc(2302) : error 025: function heading differs from prototype
Si habar nu am cum ar trebui sa modific in include.
Reply
#7

Quote:
Originally Posted by None1337
Посмотреть сообщение
Am mai incercat sa iau acel include, insa imi da urmatoarele errori
Код:
\pawno\include\nex-ac.inc(228) : warning 202: number of arguments does not match definition
\pawno\include\nex-ac.inc(2302) : error 025: function heading differs from prototype
Si habar nu am cum ar trebui sa modific in include.
None1137, iti voi da o functie pe care o s-o pui in GameMode dupa cum iti spun eu. Acum creez functia si revin cu edit xD
Reply
#8

Quote:
Originally Posted by Yuri8
Посмотреть сообщение
None1137, iti voi da o functie pe care o s-o pui in GameMode dupa cum iti spun eu. Acum creez functia si revin cu edit xD
astept )
Reply
#9

Poti arata un video , Sau un screen cum toata asta se intimpla.
Reply
#10

Quote:
Originally Posted by Eni
Посмотреть сообщение
Poti arata un video , Sau un screen cum toata asta se intimpla.
pai el sta pe G sau F si apasa gen o simpla tasta: F2 spre exemplu si deodata ii seteaza la vehiculul in care se afla hp 50.0
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)