#1

Deci am instalat java 7 update 51 care cere el si tot asa imi apare si mi se deschide si alte ferestre cu reclame.
Ma puteti ajuta cu problema asta, e foarte enervant.
Reply
#2

Deci problema ta sunt Reclamele ?

Daca da instaleaza adblock .
Reply
#3

Am instalat ad block, problema e ordinea cum se aseaza, ma pune sa instalez de fiecare data java si mam saturat sa o reinstalez de fiecare data si tot nu scap de problema asta
Reply
#4

Numai folosi chrome frate , foloseste firefox , opera etc ..
Reply
#5

eu zic sa dai o mica scanare cu antivirusu.
Reply
#6

Probabil ai instalat vreun program de ad-uri, verifica pe la lista de programe. Daca nu, reinstaleaza Chrome. Sau foloseste Opera!

EDIT:
Quote:

Ads by Online Browser Advertising.

Asta e problema.
Reply
#7

Aparent toata lumea este pacalita cand aude ca chromul este cel mai rapid dar nus tie ca in mare parte este o pacaleala si ca in plus pe orice pagina iti adauga el reclame chiar daca pagina respectiva are sau nu reclame.
Sfatul meu renunta la Chrome treci pe alt browser Mozilla sau Opera sau in cel mai rau caz Internet Explorer 11 si instaleaza addonsul 'Addblock' si ai scapat de griji...
Cu alte cuvinte pe chrome nu ai sa scapi nici o data de reclame, pt ca asta a fost motivul pentru care sa creat.
Reply
#8

Quote:
Originally Posted by Jessyy
Посмотреть сообщение
Aparent toata lumea este pacalita cand aude ca chromul este cel mai rapid dar nus tie ca in mare parte este o pacaleala si ca in plus pe orice pagina iti adauga el reclame chiar daca pagina respectiva are sau nu reclame.
Sfatul meu renunta la Chrome treci pe alt browser Mozilla sau Opera sau in cel mai rau caz Internet Explorer 11 si instaleaza addonsul 'Addblock' si ai scapat de griji...
Cu alte cuvinte pe chrome nu ai sa scapi nici o data de reclame, pt ca asta a fost motivul pentru care sa creat.
Ai folosit Chrome macar odata?
Reply
#9

da am folost
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)