Partener
#1

Salut. Caut un partener cu care sa deschidem un server de samp. Doresc sa aiba minim 14 ani!! Si daca poate sa cumpere host.

P.S.: Am gamemode unic creat de mine.
P.S.2: Voi fi scripterul deoarece ma pricep foarte bine.
P.S.3: Dati add cataboy64 cine doreste.
Reply
#2

Ai gm unic creat de tine? Esti smecher ma, ca Johnny Bravo ala din desene.
Reply
#3

Ba ce partener o zis ca 14 ani ) sa plateasca host nu ai bani nici sa iti iei un hosst e clar 3 euro oricum tu cauti partener doar pentru a cumpara host

P.S: 14 ani au toti de pe samp credema rar gasesti cu varsta mai inaintata
Reply
#4

Gasesti si mai mari dar gasesti si la 12-13 ani. In plus, nici nu ai spus ce fel de server.(dm, rp, stunt, etc)
Reply
#5

Tu și scriptingul.. baba și mitraliera

Gamemode unic ? Da.. sigur. Tu nici nu știi să scoți chestia care оi dă unui player la оnceput 5kk și ne zici nouă de gamemode unic. Оn două săptămвni nu cred că te-ai făcut tu mare scripter.

@dydublalba

Găsești si mai mari.. de ex. erau pe fostul rgaming de 20 + și dacă nu mă оnșel era și unul 30+ .. care оi plвngeau puradeii оn spatele lui și el se juca sa-mp și vorbea pe skype=]
Reply
#6

Quote:
Originally Posted by InfiniTy.
Посмотреть сообщение
Tu și scriptingul.. baba și mitraliera

Gamemode unic ? Da.. sigur. Tu nici nu știi să scoți chestia care оi dă unui player la оnceput 5kk și ne zici nouă de gamemode unic. Оn două săptămвni nu cred că te-ai făcut tu mare scripter.
Aici chiar ai dreptate


El daca invata in 2 sapt scripting inseamna ca eu sunt prost

am invatat cat de cat in 2 ani si ceva si nici acum nu stiu tot .. si invata el in 2 sapt deci ba daca inveti tu in 2 saptamani scripting iti dau ce vrei.
Reply
#7

Quote:
Originally Posted by DyduShxD
Посмотреть сообщение
Aici chiar ai dreptate


El daca invata in 2 sapt scripting inseamna ca eu sunt prost

am invatat cat de cat in 2 ani si ceva si nici acum nu stiu tot .. si invata el in 2 sapt deci ba daca inveti tu in 2 saptamani scripting iti dau ce vrei.
Two fucking years PAWN a fost primu meu limbaj de programare, si am inceput in joaca in august 2012.
Reply
#8

In fine daca sunt cam incet ce sa ii fac... dar totusi cine invata in doua saptamani?
Reply
#9

Quote:
Originally Posted by DyduShxD
Посмотреть сообщение
In fine daca sunt cam incet ce sa ii fac... dar totusi cine invata in doua saptamani?
Nu e evident ? Sampboy.
Reply
#10

Edit )

Nu am vorbit urat
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)