Problema register
#1

Salut,deci un prieten mi`a dat un GM al lui de GodFather,doar ca exista o problema el avea facut modul de inregistrare pe forum.Adica intru pe sv si imi zice pentru a juca sa fac cont pe site lui..si imi da kick.Ma ajutati va rog eu frumos cum sa fac sa am un register normal [-o<. Dau o lada de bere.(Bucharest)
Reply
#2

Foarte , simplu trebuie sati faci un register /login Script . Tildau eu...


https://sampforum.blast.hk/showthread.php?tid=358041
Reply
#3

Da`mi te rog mult un ID prin pm ceva,nu prea ma descurc k scriptingul,nu trebuie sa sterg ceva din cel vechi din gamemode si sa pun pe asta?...( sunt pierdut Mersi
Reply
#4

Am reusit intr`un fel sa sterg sa nu imi mai dea kick daca nu am cont,doar ca acum nu imi cere parola iar cand dau /stats imi zice "you are not logged in" si la multe alte comenzi,este complicata treaba..daca ai putea sa ma ajuti as fi recunoscator Gen eu joc pe server fara cont nelogat....doamneee am vz la el este asa frumos serverul dar eu nu il pot customiza pentru mine pentru ca intervine aceasta MARE problema
Reply
#5

Dami add : aarcxd , astept
Reply
#6

Spune ca este gresit ID ,este yahoo?
Reply
#7

conrad.doru YM ,si vorbim
Reply
#8

Messenger ... LOl ? ... aarcxd
Reply
#9

Nu pot sa te adaug ,adauga`ma tu. conrad.doru
Reply
#10

Quote:
Originally Posted by crouch010
View Post
Am reusit intr`un fel sa sterg sa nu imi mai dea kick daca nu am cont,doar ca acum nu imi cere parola iar cand dau /stats imi zice "you are not logged in" si la multe alte comenzi,este complicata treaba..daca ai putea sa ma ajuti as fi recunoscator Gen eu joc pe server fara cont nelogat....doamneee am vz la el este asa frumos serverul dar eu nu il pot customiza pentru mine pentru ca intervine aceasta MARE problema
Serios ? Daca nu stii sa faci un amarat de register / login cum vei fi in stare sa il "customizezi" ? Sincer, in ziua de azi toti copii de 13-14 ani se cred zmei si vor sa isi faca propriul lor server de samp.

Nu o lua in nume de rau dar daca te vom ajuta acuma vei cere in continuare ajutor. "Nu imi merge aia frt ce fac t e rogg zimi ca numay stiu sa trec de aceasta MARE problema"

Fii serios :-j.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)