Va rog ajutor obiecte
#1

Salut. Am o problema la obiecte..imi apar doar cand ma apropi foarte aproape de ele, stiam ca este un fel de plugin dar nu mai stiu cum se numeste ma puteti ajuta ?
Reply
#2

Incognito stream plugin.
Reply
#3

streamer tre sa ai plugins acesta si in server.cfg sa scri un rand plugins streamer si in gm #include <streamer>

cauta pe google plugins streamer samp ti l-as fi dat eo da mi-e lene sa pun pe un site de upload
Reply
#4

StR pluginul ala il aveam..Incognito stream plugin nu il gasesc niciunde, imi puteti da un link va rog
Reply
#5

Quote:
Originally Posted by StR_MaRy
View Post
streamer tre sa ai plugins acesta si in server.cfg sa scri un rand plugins streamer si in gm #include <streamer>

cauta pe google plugins streamer samp ti l-as fi dat eo da mi-e lene sa pun pe un site de upload
De ce ai vrea sa cauti pe google, + sa il uploadezi pe un site daca il gasesti pe acest forum ?
Acesta ii forumul oficial SA-MP, daca vrei un plugin cauta aici, nu pe google.

Quote:
Originally Posted by VerSion
View Post
StR pluginul ala il aveam..Incognito stream plugin nu il gasesc niciunde, imi puteti da un link va rog
http://forum.sa-mp.com/forumdisplay.php?f=18
Reply
#6

LaZ situl care mi l`ai dat asa imi apare la obiects:

Quote:

native CreateDynamicObject(modelid, Float, Float:y, Float:z, Float:rx, Float:ry, Float:rz, worldid = -1, interiorid = -1, playerid = -1, Float:distance = 200.0);
native DestroyDynamicObject(objectid);
native IsValidDynamicObject(objectid);
native SetDynamicObjectPos(objectid, Float, Float:y, Float:z);
native GetDynamicObjectPos(objectid, &Float, &Float:y, &Float:z);
native SetDynamicObjectRot(objectid, Float:rx, Float:ry, Float:rz);
native GetDynamicObjectRot(objectid, &Float:rx, &Float:ry, &Float:rz);
native MoveDynamicObject(objectid, Float, Float:y, Float:z, Floatpeed);
native StopDynamicObject(objectid);
native DestroyAllDynamicObjects();
native CountDynamicObjects();

astea unde le pun ?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)