Hey everyone, Me and a few of my friends got bored today because our school broke so we got the day off
I bought about 300 glow sticks then we went to a park and made some videos
Check them out: http://uk.youtube.com/watch?v=grFU4TB-9Y4&fmt=18
Nice, how much costs one of that glow stick?
It was 1 GBP per tube of 25 glow sticks. I got a lot of tubes...